HAKKIMIZDA

Ay Platform 1996 yılı kuruluş tarihinden bu yana Tuzla ve Yalova Altınova Tersaneler Bölgesinde tecrübesi, güvenilirliği, müşteri odaklı kurumsal yapısı ile faaliyet göstermektedir.

24 Yıllık bir tecrübe ve bilgi birikimi ile araç üstü sepetli platform, çekilebilir makaslı platform kiralama hizmeti veren sektörünün iddialı bir firmasıyız. Yüksek çalışma platformları alanında geniş bir makina yelpazesi bulunan Ay Platform, bünyesinde deneyimli ve güvenli platform ekibine sahiptir. Bu nedenle ‘’profesyonellerin tercihi olma’’ sebebi Ay Platformu platform kiralama hizmetlerinde bir kez daha öne çıkartmaktadır.

Ekip anlayışına inanan, başarılı kadrosu ile hizmette sınır tanımayan şirketimiz, değişik boy ve tipte çalışma alanlarına sahip geniş ürün gamı ile istikrarla yoluna devam etmektedir. Müşteri ihtiyacına göre özenle tespit edilen platformlar emniyetli ve hızlı çalışma prensipleri ile günümüzde yüksek çalışma alanları, sanayi bölgeleri ve tüm Türkiye' de aranılır ve güvenilir olmayı başarmıştır.

AY PLATFORM’UN GÜCÜ

* Sektörde 800’e yakın sepetli platformu imal eden Uzmanlar Platform imalat sanayi iştirakidir.

* Uzmanlar Platform, Uzan Platform, Ay Platform, Uzman Lift olmak üzere yaklaşık 100 kişilik personel istihdam etmektedir.

* Projeye göre esnek yapı ve istenilen adet ve potansiyelde makine ve ekipman temin edebilme kapasitesine sahiptir.

* Tam servis mantığı ile çalışma; yeterli sayıda servis personeli ( Elektrik ve Hidrolik Bakım Personeli)

* Projeye göre operatörlü ve operatörsüz araç kiralama

* Alternatif markalar ile platform kiralama hizmeti

* Yedek makine ve teknisyen bulundurma

* Esnek sayıda kiralama

* Periyodik kontrol ve denetimler ile sistemi sürekli takip altına alma